רגע לפני ששגרת חיינו עוברת לאינטרנט כדיירת קבע עסקים קטנים מחשבים מסלול מחדש ומשנים את שיטת המכירה המסורתית שלהם כחנות רחוב ועוברים אחר כבוד לפלטפורמה הווירטואלית. בואו לקרוא על הרגלי הצריכה המשתנים שלנו וקניות על קפה ועוגה.

מי מאתנו לא התעייף מעצם המחשבה על שיטוט בין חנות לחנות בעיר הסואנת למציאת מתנה אולטימטיבית או השלמת פריט לבוש להופעה מושלמת? מי מאתנו לא בזבז קצת יותר מידיי במסע קניות ברחוב? לאורך שנים נהגנו לערוך קניות באופן הבא. כיתתנו רגליים, עמדנו בתורים, מיששנו מוצרים, הרחנו מאכלים, מדדנו מול ראי, יצרנו אינטראקציה עם המוכרת ובעיקר הקשבנו לאינטואיציות שלנו כלפי המוצר בו חשקה נפשנו. בשנים האחרונות אנו עדים למגמה כלל עולמית הדוגלת בהעברת צריכת החיים היומיומית שלנו למתכונת מקוונת ולה השפעה רבה ומשמעותית לשינוי דפוסים בהרגלי הקנייה שלנו והשפעה על הכלכלה המקומית.

אחד היתרונות הבולטים לרכישה אונליין הוא חיזוק הכלכלה המקומית ותמיכה בעסקים הקטנים בעיר. העסקים המקומיים מתקיימים בזכות תושבי העיר שמכירים את מרכולתם וימשיכו להיות לקוחות נאמנים גם כשפורמט המכירה יעבור לאתר רשמי. כשאנחנו מבצעים רכישה באינטרנט מבעלי מעסקים בעיר בה אנחנו מתגוררים אנחנו תומכים בכלכלה המקומית, מעלים את מצבה הסוציואקונומי ואף מגדילים את אפיקי התעסוקה עבור תושבי העיר ובכך מחזקים את העיר שלנו.

יתרון משמעותי נוסף לקניות ברשת היא הנגישות. את הקניות אנחנו יכולים לבצע בכל זמן ומקום שנבחר. אם בעבר נדרשנו לתכנן יום סידורים מראש, לבזבז זמן בהמתנה מורטת עצבים בתור לקופה בצרכנייה, כיום אנחנו עושים זאת מכל מקום שרק נעלה על הדעת, על הספה בבית, בהפסקה במשרד, בנסיעה באוטובוס ובהמתנה לרופא ועוד.
ואחרון חביב, יתרון המבחר! דמיינו את כל חנויות הרחוב האהובות עליכם מוצגות לפניכם בראווה תחת קניון ווירטואלי אחד. ואתם מדלגים בין חנות לחנות בין מוצר למוצר, בודקים, בוחנים, משווים מחירים, מתאימים, מתייעצים ובסוף רוכשים את המוצר הכי מדויק ונכון עבורכם!

‘סיטיסייל’ הקניון הווירטואלי הראשון המיועד לציבור החרדי מאגד תחת קורת גג אחת את חנויות הרחוב בעיר שלכם ומהווה פתרון אולטימטיבי להפוך את חווית הקניות שלכם ברשת לטובה, חסכונית והכי מדויקת עבורכם. קניות על קפה ועוגה בסלון ביתכם נשמע כמו חלום? כבר לא! בואו להרכיב את סל הקניות שלכם ולקבל אותו עד פתח הבית עוד לפני שהקפה שלכם יתקרר.